Інформаційно-консультаційний центр

Вітаємо вас, шановні споживачі!

У кожній роботі між людьми складаються відносини. Іноді це приємні, або нейтральні ділові стосунки. Іноді виникають непорозуміння. І це досить природньо у світі людей. Наш Центр запроваджено саме для того, щоб вирішувати складні питання, допомагати вам орієнтуватися у чинних регламентах, знаходити саме такі відповіді, які задовольняють кожну зі сторін співпраці. Ми завжди признаємо свої помилки і прагнемо розуміння з вашого боку при винесені справедливих рішень. Ми поважаємо ваше право на якісне обслуговування і бажаємо світла кожній вашій оселі і сяйва в душі!

Звертайтесь до нас у разі необхідності надання консультацій з питань чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, порядку їх застосування, а також у разі виникнення суперечностей та конфліктних ситуацій, які виникли між ТОВ «ООЕК» та Вами.

Звернутися до ІКЦ заявник може письмово, по телефону або особисто.

Телефонуйте за номером ІКЦ*
+38(066)441-07-77
+38(066)331-07-77

* вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв'язку

Aбо надсилайте листи на електронну адресу ІКЦ:
ikc@ooek.od.ua

Поштова адреса ІКЦ: 65007, м. Одеса, вул. М.Арнаутська, 88

Фактична адреса ІКЦ: м. Одеса, вул. М.Арнаутська, 88

ГРАФІК РОБОТИ

з 8:00 до 17:00 з понеділка по четвер

з 08:00 до 16:00 в п’ятницю

з 12:12 до 13:00 обідня перервa

З метою розгляду та розв’язання суперечностей, спірних ситуацій між постачальником і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються, при ІКЦ створено Комісію за участю представників Регулятора - Відділу НКРЕКП в Одеській області та Управління Держенергонагляду в Одеській області. На період дії карантинних обмежень спричинених коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 (COVID – 19) ТОВ «ООЕК» забезпечено проведення Комісій ІКЦ у форматі відео конференції через офіційний додаток для відеоконференцій «ZOOM».