БАЧЕННЯ

Ми бачимо свою компанію у авангарді сучасних живих організацій України.

Наша мета - створити новий стиль обслуговування - сервіс, звернений обличчям до людини, наповнений турботою про клієнта.

МІСІЯ

При наданні своїх послуг мільйонам людей, ми прагнемо до новітніх технологій та, водночас, зберігаємо як цінність живе спілкування та підтримку. Людям потрібні люди.

ЦІННОСТІ

Здоров'я та енергія щастя

Ми дбаємо про здоров'я своїх співробітників і сприяємо тому, щоб вони були щасливі, фінансово благополучні, сповнені ентузіазму. Щасливий співробітник здатний щиро зрозуміти клієнта, розділити його радість і дати підтримку у потрібний момент.

Ми заохочуємо до здорового способу життя.

Безперервне навчання в інтересах сталого розвитку

Ми підтримуємо ідею самонавчальних організацій, цінуємо і заохочуємо прагнення наших співробітників до нових знань, ініціюємо впровадження освітніх проектів, участь в програмах, що підвищують професіоналізм і сприяють глобальному баченню

Гідність. Чуйність. Підтримка

Турбота про клієнта - наше пріоритетне завдання і вища місія.

Ми вибираємо стиль підтримуючої компанії, в якій кожен цінує людські відносини і щирість.

Ми виявляємо терпіння та повагу до емоційних проявів інших людей, приймаючи світ у всьому його різноманітті. Ніколи не втрачаємо свою гідність і благородство думок. У кожному діалозі ми несемо відповідальність за реноме компанії.

Увага до деталей

Ми виявляємо увагу до того, що вважають цінним люди, з якими ми співпрацюємо. Для нас важлива кожна деталь у розрахунках і відносинах з клієнтами.

Право на помилку

Ми з розумінням ставимося до помилок. Помилятися - норма для тих, хто діє. Ми захоплюємося людьми, що засвоюють уроки, безперервно поліпшують себе і свою роботу.

Право на помилку виключає право її повторювати.

Дбайливе ставлення до ресурсів

Ми глибоко переконані, що ресурси, завдяки яким ми насолоджуємося досягненнями цивілізації, повинні використовуватися дбайливо і під знаком «благо».

Ми поділяємо принцип розумної достатності.

Турбота про наступні покоління

Діючи сьогодні, ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність за Майбутнє. Нам не байдуже, якою буде довкілля, норми поведінки, прийняті в суспільстві. Нам не все одно хто прийде нам на зміну. Ми готові своїм ставленням до навколишнього світу, до оточуючих людей, своєю пристрасною відданістю справі, чесною повсякденною працею, завойовувати авторитет у Юності.