Повернутися до новин
На головну сторінку

Про проведення засідання Комісії із розгляду пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення щодо встановлення тарифу на універсальні послуги ТОВ «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія» з 01 січня 2019 року.

19.10.2018р. на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, ТОВ «ООЕК» було проведене засідання Комісії із розгляду пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення щодо встановлення тарифу на універсальні послуги ТОВ «ООЕК» з 01 січня 2019 року.

Проводив засідання голова Комісії – Директор ТОВ «ООЕК» Сергатий А.М.

На засіданні Комісії були присутні представники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, громадськості, представники інших підприємств та організацій.

На засіданні було розглянуто тариф на універсальні послуги ТОВ «ООЕК» з 01 січня 2019 року, розрахований згідно вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою НКРЕКП від 05.10.2018р. № 1176

З протоколом засідання Комісії можна ознайомитися тут.

19 жовтня 2018