Повернутися до новин
На головну сторінку

Вітаємо клієнтів ТОВ "ООЕК", усіх небайдужих украінців з Днем Державності!

Ми з гордістю і натхненням розділяємо долю України, її історичні витоки та цінності, покладені у фундамент державотворення Великими Праотцями та Засновниками України-Русі.

=====
28 липня 2022 року Украъна вперше відзначає День української державності.
Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України, передає Укрінформ.
Тоді ж глава держави підписав відповідний указ про затвердження Дня державності.
За його словами, точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності – у день хрещення Київської Русі, сказав Президент.
Своєю чергою Верховна Рада 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем.
Очікується, що закон сприятиме утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.


Джерело:
www.ukrinform.ua

28 липня 2022